Sadarbojamies ar vadošajiem stiprinājumu un būvmateriālu ražotājiem pasaulē. Varam nodrošināt drošu stiprinājumu jebkurai iecerei.

 

logo_wkret-met

Klimas Wkret-Met

Uzņēmums dibināts 1990. gadā Polijā un ir lielākais augstas kvalitātes stiprinājumu sistēmu ražotājs Austrum un Centrāleiropā. Klimas Wkret-Met bija pirmais Poļu uzņēmums kas ieguva Eiropas Tehnisko Aprstiprinājumu saviem ražotajiem stiprinājumiem. Šodien uzņēmums ir ieguvis vairāk nekā 20 šādus sertifikātus. Uzņēmums ražo un piedāvā stiprinājumus dažādām sfērām: dībeļi siltumizolācijas materiālu stiprināšanai (ETICS), dažādi plastmasas un tērauda mehāniskie enkuri un dībeļi, skrūves metāla un koka konstrukcijām. Uzņēmuma produkciju izmanto profesionāļi vairāk kā 60 pasaules valstīs.

Ražotāja katalogs atrodams šeit

 

 

EASY FIX

Latvijā dzimušais un augsti novērtētais zīmols EASY-FIX ir radīts ar mērķi, būt konkurētspējīgam ar Eiropas un pasaules labāko stiprinājumu ražotājiem. Augstākās klases skrūves, dībeļi, nagludībeļi un citi stiprinājumi, kas ražoti pēc nemainīgām vērtībām – kvalitatīvākie izejmateriāli un pastāvīga kvalitātes kontrole patērētāju apmierinātībai ar produktiem un lojalitāti zīmolam

Ražotāja katalogs atrodams šeit

 

 

Logo-Index-Fixing-Systems-2

INDEX Fixing Systems

Spānijā bāzēts stiprinājumu sistēmu ražotājs un izplatītājs ar plašu partneru tīklu visā pasaulē. Uzņēmums piedāvā plašu produktu klāstu ar lielāko uzsavaru uz metāla un ķīmiskajiem enkuriem un dībeļiem, dažādām skrūvēm un stiprinājumiem santehnikas un ventilācijas vajadzībām.

Ražotāja katalogs atrodams šeit

 

 

 

 

 

 

 

Etanco (Gunnebo)

Etanco, ar iepriekšējo nosaukumu Gunnebo, ir uzņēmums ar ļoti senu vēsturi. Uzņēmums piedāvā augstākās kvalitātes stiprinājumus skārda jumtu, sendvičpaneļu un citu detaļu stiprināšanai pie tērauda konstrukcijām un dažāda veida naglas.

Ražotāja katalogs atrodams šeit

 

 

 

Schmid Schrauben

Schmid Schrauben tika dibināts 1842. gadā Austrijas pilsētā Vīnē un sākotnēji ražoja naglas. 1904. gadā Augusts fon Šmids uzsāka rūpnīcas modernizāciju pievēršoties koka skrūvju ražošanai. Pēc Otrā pasaules kara lielākā daļa rūpnīcas ēku tika iznīcinātas, tomēr ar jaunuzceltu rūpnīcu, modernu iekārtu aprīkojumu un ekspertu zināšanām Šmidu ģimene lika pamatus turpmākai Austrijas vadošajai skrūvju ražotnei, kas specializējas koka konstrukciju stiprinājumos.

Ražotāja katalogs atrodams šeit

 

 

CAMO

CAMO zīmols ir radies 2011. gadā ASV un ir īpašs ar savu patentēto neredzamo stiprinājumu sistēmu terasēm. Sistēmas priekšrocība ir tā, ka skrūves netiek pieskrūvētas standarta veidā, bet slēptā veidā, kas padara skrūves neredzamas uz terases virsmas.

Ražotāja katalogs atrodams šeit

 

 

KMR

KMR ir Vācijas uzņēmums ar vairāk kā 100 gadu pieredzi profesionālu intstrumentu un stiprinājumu ražošanā. Uzņēmuma produkcija ietver sevī tādus produktus kā pneimatiskās, elektriskās (uz akumulatora) un gāzes pistoles naglu, skavu un štiftu šaušanai un pistoles skrūvēm lentveida iepakojumā, ieskaitot visus nepieciešamos stiprinājumus un palīgmateriālus.

Ražotāja katalogs atrodams šeit

 

 

Riwega

Riwega ir Itālijas uzņēmums, kas tika dibināts 1998. gadā un mūsdienās ir kļuvis par savas nozares līderi. Kompānijas produktu klāsts ietver elpojošas membrānas, gaisa un vēja izolējošus materiālus, ventilācijas aksesuārus, hidroizolācijas produktus un jumta drošības sistēmas. Visi Riwega izstrādājumi garantē jumta pilnību un drošību.


Ražotāja katalogs atrodams šeit

 

 

Projahn

PROJAHN ir precīzijas un rokas instrumentu piegādātājs dažādos kvalitātes līmeņos un piedāvā plašu produktu klāstu. Produktu klāsts ietver sevī plašu izvēli gan profesionāļiem,gan hobija amatniekiem.

Ražotāja katalogs precīzijas instrumentiem atrodams šeit

Ražotāja katalogs rokas instrumentiem atrodams šeit

 

 

 

Niczuk

Niczuk ir Polijas ražotājs vairāk kā 60 gadu pieredzi siltumapgādes, ventilācijas, kanalizācijas un kondicionēšanas sistēmas risinājumiem. Kompānija ar savu ilgo pieredzi pastāvīgi sniedz tehniskās konsultācijas un izstrādā projektus. Kompānija pilnveido ne tikai produkta kvalitāti, bet rūpējas arī par estētiku.

Ražotāja katalogs atrodams šeit

 

 

Bossong

Bossong S.p.A ir 1937. gadā Vācijā dibināta kompānija, kas tika pārņemta Itālijas kontrolē 1962. gadā ar mērķi ražot stiprināšanas sistēmas celtniecības pasaulē. Bossong S.p.A piedāvā risinājumus mehānisko un ķīmisko stiprinājumu jomā, piedāvājot stiprinājumu inovācijas, to projektēšanu un ražošanu.

Ražotāja katalogs atrodams šeit

 

 

logoCLIM

Climatech

Climatech ir dibināts 1985. gadā un ir viens no Eiropā vadošajiem HVAC piederumu ražotājiem. Tā produkcija tiek pārdota vairāk kā 75 valstīs visā pasaulē un ir labi atpazīstama un atzīta, kā arī atbilst visiem nepieciešamajiem HVAC standartiem un prasībām.

Ražotāja katalogs atrodams šeit

 

 

Goebel

Goebel ir 1979. gadā dibināts ģimenes uzņēmums no Vācijas, kas specializējas inovatīvu un augstas kvalitātes stiprinājumu elementu ražošanā siltināšanas un kniedēšanas sfērā.

Ražotāja katalogs atrodams šeit

 

 

Lindapter Logo Blue 600 x 600px

Lindapter

Lindapter ir 1934. gadā dibināts uzņēmums, kas ir pasaules inovators metālu konstrukciju sastiprināšanas jomā, piedāvājot iespējo to darīt neveicot konstrukcijas urbšanu un metināšanu. Salīdzinājumā ar tradicionālajām metodēm, Lindapter risinājumi dod iespēju veikt ātru montāžu, ievērojami samazinot izmaksas, bet nekaitējot tērauda konstrukcijas tehniskajām īpašībām.

Ražotāja katalogs atrodams šeit