STIPRO ir kļuvis par oficiālo LINDAPTER dīleri Baltijas valstīs

LINDAPTER ir 1934. gadā dibināts uzņēmums, kas ir pasaules novators metālu konstrukciju sastiprināšanas jomā, piedāvājot iespēju to darīt, neveicot konstrukcijas urbšanu un metināšanu. Salīdzinājumā ar tradicionālajām metodēm, LINDAPTER risinājumi dod iespēju veikt ātru montāžu, ievērojami samazinot izmaksas, bet nekaitējot tērauda konstrukcijas tehniskajām īpašībām. Sakarā ar šo notikumu, esam publicējuši rakstu arī žurnālā “Būvinženieris”.

Ar žurnāla rakstu iepazīsties šeit.

Kalendārs 2021. gadam

Vēlot priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu, STIPRO saviem klientiem un sadarbības partneriem dāvina erotisko kalendāru 2021. gadam. Apvienot mākslu ar STIPRO produkciju un saglabāt estētiku bija izaicinājums ikvienai projektā iesaistītajai personai, tāpēc lielu paldies STIPRO saka atsaucīgajām meitenēm un visai radošajai komandai projekta realizācijā: Fotogrāfs: Mārtiņš Plūme Stiliste un friziere: Diāna Plūme Grims: Laine …

Veiksmīgi aizvadīta izstāde MĀJA 2020

Spītējot epidemioloģiskajiem apstākļiem, kas uzlika dažādus ierobežojumus pasākumu rīkošanai, izstāde MĀJA 2020 tika veiksmīgi aizvadīta. Paldies izstādes organizatoriem par rastajām iespējam izstādes norisei, paldies sadarbības partneriem par stenda vizuālo noformējumu, paldies citiem dalībniekiem par morālo atbalstu un saliedētību un galvenokārt paldies visiem apmeklētājiem, kuri nenobijās un ievērojot ierobežojumus, bija gana aktīvi, un kopā varējām baudīt gada nozīmīgāko būvniecības pasākumu Baltijā.

CAMO neredzama stiprināšanas sistēma terasēm

Inovatīvs risinājums no CAMO. Slēpta stiprinājumu sistēma, kuras pamatā ir terases dēļu piestiprināšana no sāniem padarot stiprinājumu vietas neredzamas.

EASY-FIX augstas kvalitātes koka skrūves

Latvijā radītais un augsti novērtētais zīmols EASY-FIX tika izveidots ar mērķi konkurēt ar Eiropas un pasaules labāko stiprinājumu ražotājiem.

Video varat redzēt EASY-FIX zīmola koka skrūvju priekšrocības salīdzinājumā ar citām koka skrūvēm pieejamām Latvijas tirgū. Skrūvēt ir EASY!

Inventarizācija 2020

Ikgadējā inventarizācija veiksmīgi noslēgusies, kā jau katru gadu cenšamies pielāgoties un piedāvāt risinājumus jauno klientu vajadzībām, palielinot produktu klāstu un noliktavas atlikumu par 10%.