Veiksmīgi aizvadīta izstāde MĀJA 2020

Spītējot epidemioloģiskajiem apstākļiem, kas uzlika dažādus ierobežojumus pasākumu rīkošanai, izstāde MĀJA 2020 tika veiksmīgi aizvadīta. Paldies izstādes organizatoriem par rastajām iespējam izstādes norisei, paldies sadarbības partneriem par stenda vizuālo noformējumu, paldies citiem dalībniekiem par morālo atbalstu un saliedētību un galvenokārt paldies visiem apmeklētājiem, kuri nenobijās un ievērojot ierobežojumus, bija gana aktīvi, un kopā varējām baudīt gada nozīmīgāko būvniecības pasākumu Baltijā.

CAMO neredzama stiprināšanas sistēma terasēm

Inovatīvs risinājums no CAMO. Slēpta stiprinājumu sistēma, kuras pamatā ir terases dēļu piestiprināšana no sāniem padarot stiprinājumu vietas neredzamas.

EASY-FIX augstas kvalitātes koka skrūves

Latvijā radītais un augsti novērtētais zīmols EASY-FIX tika izveidots ar mērķi konkurēt ar Eiropas un pasaules labāko stiprinājumu ražotājiem.

Video varat redzēt EASY-FIX zīmola koka skrūvju priekšrocības salīdzinājumā ar citām koka skrūvēm pieejamām Latvijas tirgū. Skrūvēt ir EASY!

Inventarizācija 2020

Ikgadējā inventarizācija veiksmīgi noslēgusies, kā jau katru gadu cenšamies pielāgoties un piedāvāt risinājumus jauno klientu vajadzībām, palielinot produktu klāstu un noliktavas atlikumu par 10%.