Uzņēmums „Stipro” ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem skrūvju, būvstiprinājumu un būvniecības palīgmateriālu vairumtirdzniecībā.

 

 

2003. gadā tika likts pamats uzņēmumam „STIPRO”. Nosaukumā ietverta uzņēmuma būtība –STIprinājumi PROfesionāļiem. Uzņēmuma veiksmīgas darbības pamatā ir nemainīgas vērtības – saliedēta komanda ar ilggadēju pieredzi, kvalitatīva produkcija un to dokumentācija saskaņā ar Eiropas Savienības normatīviem, operatīva pasūtījumu piegāde, profesionāla klientu apkalpošana, iepazīstoties ar projekta detaļām, pasūtot nestandarta stiprinājumus un veicot būvstiprinājumu reālās nestspējas testus.

Mūsu vērtības ir novērtējuši lielākie būvniecības nozares uzņēmumi, kā arī Eiropas sadarbības partneri. Šobrīd uzņēmumā strādā vairāk kā 35 profesionāli un zinoši darbinieki, uzņēmuma rīcībā ir 3000m2 liela noliktava un tiek realizētas vairāk kā 2500 tonnas gadā, visdažādāko skrūvju un būvstiprinājumu. Mūsu mērķis – kļūt par atpazīstamu uzņēmumu Baltijas valstīs un paplašināt produktu sortimentu, kļūstot par vadošo uzņēmumu ne tikai skrūvju un būvstiprinājumu, bet arī celtniecības palīgmateriālu tirdzniecībā.

Uzņēmuma fakti

3000m2

Uzņēmuma rīcībā ir 3000m2 noliktava ar 2800 palešu vietām

2500t

Gadā pārdodam vairāk kā 2500t produkcijas

20 gadi

Kompānija dibināta 2003. gadā un šobrīd strādā vairāk kā 35 profesionāli darbinieki