Uzņēmums „Stipro” ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem skrūvju, būvstiprinājumu un būvniecības palīgmateriālu vairumtirdzniecībā.

 

 

2003. gadā tika likts pamats uzņēmumam „Stipro”. Nosaukumā ietverta uzņēmuma būtība –STIprinājumi PROfesionāļiem. Uzņēmuma veiksmīgas darbības pamatā ir nemainīgas vērtības – saliedēta komanda, produkcijas kvalitāte, precizitāte un profesionāla klientu apkalpošana.

Uzņēmumam 2007. gadā par strauju izaugsmi tika piešķirta „Gazeles Balva”. 2009. gadā, mainoties būvniecības tirgus situācijai Latvijā, uzņēmums kļuva par vienu no trim vadošajiem būvstiprinājumu tirgotājiem Latvijā.

Šobrīd uzņēmumā strādā vairāk kā 25 profesionāli un zinoši darbinieki, uzņēmuma rīcībā ir 3000m2 liela noliktava, katru gadu tiek pārdotas vairāk kā 1500 tonnas visdažādāko skrūvju un būvstiprinājumu.

Mūsu mērķi – kļūt par atpazīstamu uzņēmumu Baltijas valstīs un paplašināt produktu sortimentu, kļūstot par vadošo uzņēmumu ne tikai skrūvju un būvstiprinājumu, bet arī celtniecības palīgmateriālu tirdzniecībā.

Uzņēmums rīko seminārus arhitektiem un būvniekiem, lai iepazīstinātu ar modernākajiem būvniecības risinājumiem. Vienmēr ir atbalstījis jauniešus un sabiedriski vai sociāli lietderīgus projektus.